Yunanistan’da profesyonel rehberlik

This page in EnglishΗ σελίδα αυτή στα ελληνικά

Şimdiye kadar yurt dışında Türklere özel geziler düzenlemek ve bu gezilerde Türkçe konuşan yerli bir rehber bulmak neredeyse imkansızdı!
Artık Yunanistan’da Türkçe rehberiniz var! Girit ağırlıklı çalışmama rağmen, Yunanistan’ın her yerinde, kokartım sayesınde, rehberlik yapabiliyorum. İlk defa alışılmış gezilerin dışında ve Girit’in Türkler için öneminin bilincinde düzenlenen, adadaki Türk eserlerine ağırlık veren geziler organize edilebilir.
Amacım ziyaretçi ile direkt temasa geçerek, onun istekleri doğrultusunda esnek, alternatif ve makul ücretli bir tatil planı sunmaktır. Gruplara, küçük gruplara ya da şahıslara özel geziler düzenlenebilir.
Şimdi tatilinizi sizin istediğiniz gibi planlama şansınız var. Aşağıdaki hizmetlerden faydalanabilir, ya da yeni bir öneride bulunabilirsiniz.

Özel geziler:

  • Bir tek yerin ziyareti (arkeolojik bir yer, bir şehir turu gibi). Birkaç saat süren, aynı gün biten geziler.
  • Birkaç gün süren geziler (ilgi alanınıza göre arkeolojik yerler, şehir turları, geleneksel köyler, doğal güzellikler olabilir). Bu durumda kesin tarihlerin önceden belirtilmesi gerekir.
  • Özel ilgi alanlarına göre düzenlenen geziler. Bunlar yemek kültürü, arkeoloji, (yerel) sanat ve doğa ağırlıklı geziler olabilir.
  • Ayrıca Girit kökenliler için, ailenizin buradaki evinin adresini biliyorsanız, onu bulmanızda yardımcı olabilirim.